053-353-8120

צילום תמונות מקצועיות- המפתח למשיכת קונים פוטנציאליים לדירתכם.

הדגשת המאפיינים הטובים ביותר של הדירה שלך דרך צילום מקצועי, שימוש בתאורה נכונה ובקומפוזיציה מתאימה יכולה לגרום לנכס שלך להיראות אטרקטיבי יותר עבור קונים ולגרום לנכס שלך לבלוט מהמתחרים.

בעולם בו הרשתות החברתיות מהוות כלי שיווק מהותי ויעיל איכות התמונות הופכת לקריטית יותר, במיוחד אם המטרה היא לבלוט מאחרים ובכך למשוך יותר קונים פוטנציאליים.

אנחנו למדים ממחקרים כי פרסומים עם תמונות מקצועיות מוכרים יותר. על כן חשוב לא להתפשר על על כך ואף ללוות את התמונות המקצועיות עם סרטון סיור וירטואלי בנכס.

חשוב לציין כי מדובר בכסף קטן שלא מומלץ לחסוך כשמוכרים נכס במיליונים ועל כן כדאי לשכור את שירותיו של צלם שמתמחה בצילום נכסים. 

דגשים לצילומים מקצועיים 

כאשר מצלמים את הנכס חשוב להקפיד לצלם באופן שיהיה אפשר לראות בצורה ברורה את תוכנית הדירה, להקפיד שהחללים יהיו מסודרים ושהתאורה תיהיה נכונה כדי שהתמונות לא יראו “חשוכות”.

חשוב לשים לב לתאורה ולאיזון לבן – כאשר מצלמים לגופי תאורה יש איזון לבן שונה, גם האיזון הלבן של השמש ברוב המקרים שונה מזה של גופי תאורה ולכן כשמצלמים חללים גדולים אנחנו יכולים לקבל קירות בצבעים שונים. חשוב לשים לב גם להשתקפויות. מאחר וכמעט בכל דירה יש טלויזיה בצילומים היא תתפקד כמראה מה שמסיח את הדעת. כל זאת ועוד הם דוגמאות חשובות לכך שיש ערך רב בתמונות מקצועיות על ידי צלם מקצועי שיודע “להחמיא” בצילומיו לדירה ובכך למשוך יותר קונים פוטנציאליים שירצו לקנות את הנכס במחיר הגבוה ביותר .

מוכר או קונה

השאירו פרטים ונענה לפנייתכם בהקדם

הצטרף לדיון

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת

למכור נכס מהר זה קונקורד נכסים!

פתח WhatsApp
1
קונקורד נכסים כאן לשירותך.
היי!
אפשר גם ליצור איתנו קשר בווטסאפ.
דילוג לתוכן