053-353-8120

הכנת נכס למכירה

מחפשים דרכים להפוך את הבית שלכם למושך יותר עבור קונים פוטנציאליים שיתנו את המחיר הגבוה ביותר עבור הנכס שלכם?  

הכנת הנכס שלכם למכירה הוא שלב קריטי שיקרב אתכם למכירה המיוחלת. 

האופן שבו הבית שלך נתפס על ידי קונים יכול להשתנות לטובה בעזרת פעולות פשוטות ולא יקרות שיכולות למשוך מספר גדול יותר של קונים פוטנציאליים, ראשית וודאו שהבית נקי, מסודר ומתוחזק היטב – החלק הפנימי כמו גם החיצוני של הבית . חלונות נקיים, שטיחים ווילונות, תיקונים קלים כמו צביעה של בית יכולים לגרום לו להיראות הרבה יותר מושך. כשקונים מגיעים להתרשם מדירה שאותה הם שוקלים לקנות מראה העיניים הוא מה שמנחה אותם להימשך לדירה מעבר ל”נתונים היבשים”, סביר יהיה להניח שהם אפילו מנסים לדמיין את עצמם גרים בנכס שלך כשהם שוקלים את הרכישה ולכן חשוב שהבית ירגיש מאוד מזמין ונעים ולכן חשוב להתמקד בפרטים הקטנים כמו סדר וניקיון. 

כאשר הבית מואר ואסתטי הוא מזמין יותר לכן השקיעו מאמץ בסידור והכנה של הבית לפני שאתם מצלמים אותו, משווקים אותו ומראים אותו לקונה פוטנציאלי. הכנות אלו יכולות להשתלם במחיר מכירה גבוה יותר עבור הבית שלך.

סידור רהיטים וקישוטים עם כמה נגיעות אישיות כמו הוספת צמחייה ונרות ריחניים יכול לגרום לבית שלך להרגיש חם ומסביר פנים. הפרטים הקטנים יכולים לעשות הבדל גדול. 

מתווך מקצועי יכול לעזור לך לשים את הדגש בדברים החשובים, דבר שיכול לעזור לך  להגדיל את הסיכוי למכירה מוצלחת ולמקסם את ערך הבית שלכם. הניסיון שלו/ה נועד לשרת את המטרה שלכם למכור את ביתכם במחיר המקסימלי. חשוב לציין שהכנת הדירה היא מהותית לשלב השיווק שלה. כמו כן צילום תמונות מקצועיות שמטרתם להביא כמה שיותר קונים פוטנציאליים לדירה.

אנחנו בקונקוד נכסים הופכים את ה”טפל” גם לעיקר כדי למקסם את ההצלחה שלכם במכירת דירתכם במחיר מקסימלי . שימת דגש גם בפרטים הקטנים גם אם זה דורש השקעה כספית קטנה יכולה להשתלם בכסף גדול הרבה יותר במכירת הדירה.

מוכר או קונה

השאירו פרטים ונענה לפנייתכם בהקדם

הצטרף לדיון

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת

למכור נכס מהר זה קונקורד נכסים!

פתח WhatsApp
1
קונקורד נכסים כאן לשירותך.
היי!
אפשר גם ליצור איתנו קשר בווטסאפ.
דילוג לתוכן